Od počátku roku 2015 jsme již přispěli částkou:
4 166 422 Kč
20.7
2018

Poděkování vedení tábora Smaragdový osud 2018

Opětovně děkujeme za Vámi poskytnuté sponzorské dary a taky za táborová trička, bez nichž si již děti ani personál neumí tábor představit.

Číst dále
25.11
2017

Na Českém slavíkovi jsme předali šek v hodnotě 200 tisíc korun

Již druhým rokem je naše společnost M&M Reality Holding hlavním partnerem ankety Český slavík Mattoni. A i letos jsme před vyhlášením zlatého Slavíka v kategorii zpěváci odevzdali Nadaci TV Nova šek v hodnotě 200 tisíc korun.

Číst dále
18.10
2017

Ve spolupráci s TV Nova pomáháme k lepšímu bydlení

Společnost M&M reality podpořila projekt Televize Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek. Moderátorkou pořadu je Tereza Pergnerová a diváci budou moci sledovat celkem osm silných příběhů.

Číst dále
28.6
2017

V Čáslavi postavili altán pro potřebné za peníze z Kryštof kempů

Čáslavská společnosti ANIMA, o.p.s., která se již léta stará o potřebné, chtěla na zahradě jednoho ze svých pečovatelských domů postavit lidem altán, kde by se mohli v létě schovat před ostrým sluncem. Dlouho na altán nemohli sehnat potřebné finance, až se svým projektem zvítězili v hlasování fanoušku na stránkách kapely Kryštof.

Číst dále
16.5
2017

M&M Nadace se spojila s kapelou Kryštof. Děláme charitu společně!

Na základě úspěšné spolupráce při loňských Kryštof kempech jsme i letos spojili charitativní síly s naší nejpopulárnější kapelou a další dražbu zahradního domečku jsme již sdíleli na Facebooku společně.

Číst dále
2.5
2017

Dnes jsme postavili dětem první domeček

První domeček se nám již podařilo postavit. Společnou rukou všech ostravských poboček jsme složili zahradní domeček v dětském centru s příznačným názvem Domeček v Ostravě.

Číst dále

Napište nám