Od počátku roku 2015 jsme již přispěli částkou:
8 460 344 Kč
5.12
2018

Teprve tříletá Hanička bojuje se zákeřnou nemocí

Tato rekonstrukce rodinného domečku byla snad z nejtěžších proměn rodinného domu za několik již odvysílaných epizod Mise nový domov. Nejenže jsme se opět potýkali s nedostatkem času, ale přestavba se tentokrát vymkla i z finančního rozpočtu, protože jsme nemocné Haničce chtěli vytvořit zdravé a bezpečné rodinné prostředí, které potřebuje při své léčbě se zhoubným nádorem v břiše.

Terezka Pergnerová řekla, že není nic lepšího, než když máte v tísni komu zavolat! Jako největší realitka v Česku jsme neváhali a společně se všemi, kteří také přispěli, jsme celou částku, která se podařila vybrat, zpětinásobili a dosáhli jsme na navýšený rozpočet o 600 000,- Kč.

Rodině přejeme spousty radostných chvil v novém bydlení a Haničce mnoho zdraví!

Každou středu na televizních obrazovkách mohli diváci sledovat příběhy lidí, ke kterým nebyl život až tak přívětivý. Druhá řada reality show Mise nový domov přinesla několik silných příběhů rodin, kterým jsme společně s Terezkou Pergnerovou pomohli odrazit se ode dna. M&M Reality Holding je hrdým hlavním partnerem projektu, který pomáhá vykouzlit útulný domov lidem v nouzi. Vedle nemalé finanční podpory doslova přiložili ruku k dílu také zaměstnanci společnosti M&M Development (dceřiné firmy holdingu), kteří všechny rekonstrukce bravurně zvládli, a to dokonce v šibeničních termínech.

Druhou řadu pořadu vysílala TV Nova od 31. října každou středu v hlavním vysílacím čase. Příběhy Mise nový domov také postupně uveřejňujeme v Aktualitách na našem webu. Na fotogalerie z natáčení se můžete podívat na našem Flickru.

 

Napište nám