Od počátku roku 2015 jsme již přispěli částkou:
8 460 344 Kč
21.11
2018

Odstranili jsme zlou vzpomínku z tváře malé Haničky

V jednom okamžiku se Vám může celý svět obrátit vzhůru nohama. Mladá maminka Tereza přišla při vážné dopravní autonehodě o životního partnera a o tatínka pro svých pět dětí. Hrůzostrašné vzpomínky na tragickou nehodu připomínali každý den mamince a malé Haničce jizva přes celou tvář, která ji zůstala po autonehodě.

Rodině Dlouhých jsme poskytly nové bydlení a útočiště v jejich těžké životní zkoušce a také jsme malé Haničce zaplatili plastickou operaci, aby se alespoň na povrchu těla zlé vzpomínky zbavila.

Každou středu na televizních obrazovkách mohli diváci sledovat příběhy lidí, ke kterým nebyl život až tak přívětivý. Druhá řada reality show Mise nový domov přinesla několik silných příběhů rodin, kterým jsme společně s Terezkou Pergnerovou pomohli odrazit se ode dna. M&M Reality Holding je hrdým hlavním partnerem projektu, který pomáhá vykouzlit útulný domov lidem v nouzi. Vedle nemalé finanční podpory doslova přiložili ruku k dílu také zaměstnanci společnosti M&M Development (dceřiné firmy holdingu), kteří všechny rekonstrukce bravurně zvládli, a to dokonce v šibeničních termínech.

Druhou řadu pořadu vysílala TV Nova od 31. října každou středu v hlavním vysílacím čase. Příběhy Mise nový domov také postupně uveřejňujeme v Aktualitách na našem webu. Na fotogalerie z natáčení se můžete podívat na našem Flickru.

 

 

 

Napište nám